2020. december 04. (péntek)

Szent Mihály FC- Csanytelek SC 1-0

2020 február 29.  Szent. Mihály-Szélmalom V. - Csanytelek SC 1-0 (1-0)

Szent. Mihály: Garamvölgyi - Csobán R., Csobán K., Hatala, Belaidi (Nagy 62'), Bajusz, Baján (Papp 75'), Olajos (Farkas 84'), Hufnágel (Kovács 38'), Antal, Fábián-Salrh (Zatykó 56')

• Remek, és egyben szerencsés rajt, nagyszerű küzdéssel,mindkét oldalon kihagyott helyzetekkel, kiváló játékvezetői teljesítménnyel és,ennek köszönhetően egy nagyon-nagyon fontos győzelem..  .

A sok hiányzók nélkül l álltunk fel,(Ocskó Noel,Klippel Ádám,Magyar Béla,stb), s HUfnágel Péternek is csak 36 perc jutott, sajnálatos sérülése miatt. Béla esetéről külön is kell  szólnunk,egy magara valamit is adó sportklubbál - ahol van technikai menedzsment-nem fordulhat elő,hogy egy kulcsjátékos lejárt sportorvosi miatt ne tudjon  bajnokin játszani.

A mérkőzés utolsó húsz percéről külön:mi tiszteljük ellenfeleinket,most is így érzünk csanyteleki sportbarátainkkal szemben.  Mikor ezt fordítva nem kapjuk meg  csak arra gondolunk,milyen jó ,hogy mi nem olyanok vagyunk.

Fiataljaink nagyon jól szálltak be a mérkőzésbe  (Zatykó Normann,Kovács Bende, Nagy Norbert,Farkas Benedek ) az ásatag politikai kifejezést használva ".Nálunk a jövő már most elkezdődött".

• Ifjúsági csapatunk vasárnap a bajnoki címért versenyző Tömörkényt fogadta - Szentmihályom, s megérdemelten  győzött 2-1 arányban, Az eredmény csak annak meglepetés aki nem látta a mérkőzést.
  • Női U-19.-es csapatunk Győrbe látogatott,hittünk,s bíztunk győzelmében, hitünket most elraktuk a következő mérkőzésre.