St. Mihály SportEgyesület
Friss hírek:
2022. december 03. (szombat)

Bajnokcsapat

2022. 04. 23. Monor - Szent Mihály 0-3 BAJNOKCSAPAT: Győri Róbert, Sladana Micic, Pacsuta Dóra, Lovászi Zsuzsanna, Major László, Dékány Dóra, Csontos Zsanett, Papp Szidonia, Pilán Tímea, Sajti Krisztina, Lehota István, Farkas Nina, Marcea Denisa-Larisa, Nagy Vivien, Nagy Lilla, Skoric Tamara,Tornyi Zita

A női NB II szombati, Monor elleni győzelmével a bajnokság keleti csoportjának aranyérmes csapata!

Az örömhírt tetézi U17-es leányaink Illés Akadémia elleni ismételt győzelme, mellyel a lányok csodás lendületet adtak a rájátszás további mérkőzéseihez.

1. Leány Országos U17 Alsóház 1. forduló

2022. április 23. (szombat) 12:30 Szeged-Tápé

Szent Mihály FC – Illés Akadémia Victoria 3-2

Játékosaink: Gergely Kata, Fischer Márta, Talpai Tianna, Pallagi Vanda, Palotás Petra, Suták Dorka, Balázs Evelin, Szabó Dóra, Ábrahám Anna, Rabi Ramóna, Bozóki Csenge, Vincze Kincső, Gyémánt Karina, Vajda Zsófia, Bagi Luca Csenge

Gólszerzők: Rabi Ramóna 2, Balázs Evelin

Edző: Hadár Attila

"Az alsóház egyik legjobb csapatával játszottunk, főleg az első félidőben nyújtott jó játékunkkal sikerült megnyerni a mérkőzést! Nagyon büszke vagyok ismét a Lányaimra, kitűnő első félidőt produkáltak, maximálisan betartva a taktikai utasításokat! A második félidőben kicsit kényelmesebbre vettük a tempót, de a győzelmünk teljesen megérdemelt volt! Dolgozunk tovább, készülünk a miskolci DVTK elleni rangadónkra!" - Hadár Attila

A mérkőzésről ellenfelünk értékelése az Illés Akadémia honlapján közzétett cikkben olvasható.

2. Női NB II Keleti csoport 26. forduló

2022. április 23. (szombat) 16:00 Monor

Monori SE – KÉSZ-Szent Mihály FC 0-3

Játékosaink: Pacsuta Dóra, Marcea Denisa-Larisa, Tornyi Zita, Farkas Nina Réka, Nagy Lilla, Micic Sladana, Nagy Vivien, Sajti Krisztina, Dékány Dóra, Pilán Tímea, Skoric Tamara, Csontos Zsanett, Lovászi Zsuzsanna

Gólszerzők: Pacsuta Dóra, Marcea Denisa-Larisa

Vezetőedző: Major László

3. Leány Országos U19 Alsóház 1. forduló

2022. április 24. (vasárnap) 12:30 Szeged-Tápé

Szent Mihály FC – Diósgyőri FC 0-7

Játékosaink: Panyor Kamilla, Molnár Maja, Pördi Anita, Tóth Alina, Csiszár Kornélia, Király Krisztina, Szögi Szimonetta Laura, Tóth Blanka, Mocsári Nikolett, Aradi Jázmin Dorka, Fischer Márta, Szalkai Erika, Palotás Petra, Tajti Kamilla Mária

Edző: Pikó László

4. Leány Országos U15 Alsóház 1. forduló

2022. április 24. (vasárnap) 13:00 Hatvan

FC Hatvan – Szent Mihály FC 2-1

Játékosaink: Kozma Vivien Renáta, Boruzs Boglárka, Bagi Luca Csenge, Gyémánt Karina, Papdi Jázmin, Siket Szonja, Gyovai Katinka, Vincze Kincső, Kovács Réka, Mészáros Nóra, Vajda Zsófia, Vasi Abigél, Bozsó Rebeka, Veres Dominika Letícia, Bakai Bianka, Csonka Viktória, Tóth Kinga Zsófia, Suták Dorka

Gólszerző: Suták Dorka

Edző: Olajos Csaba

"A mérkőzés elejét főként a középpályán folyó harc jellemezte, a kapura veszélyesebb valamivel a mi csapatunk volt. Kisebb nagyobb lehetőségek adódtak mindkét oldalon, de komolyabb dolga nem akadt a kapusoknak. A szünet előtt nem sokkal egy kirúgás után labdát vesztettünk, amire a hazaiak támadója csapott le és magabiztosan értékesítette a helyzetet.

A második félidőre picit támadóbban léptünk fel, kisebb mezőnyfölényt sikerült kialakítani, a hazaiak főként kontrákból próbáltak veszélyeztetni. Az 57. percben Suták Dorka szép átlövés góljával sikerült egyenlíteni. Ezután kicsit visszább esett a mérkőzés irama, hazai oldalon egy felsőlécet jegyezhettünk fel egy szabadrúgás után. Szűk 15 perccel a vége előtt sajnos egy újabb védelmi hibát használt ki a Hatvan, egy rossz passzt ellopva ismét megszerezték a vezetést. A hátralevő időben mindent egy lapra feltéve támadtunk, az utolsó percekben egy szabadrúgásunk a kapufáról kifelé pattant, így maradt a 2-1.

Nagyon büszke vagyok a lányokra, a hozzáállással eddig sem volt probléma, most végre a bátorságot is mellé tettük! Keményen edzettek a lányok az elmúlt két hétben, ennek játékban mutatkozott meg legfőképp az eredménye. Visszajöttek az edzésen gyakorolt elemek, ebben a szellemben kell dolgoznunk tovább,  és minden hátralevő ellenfelünkkel fel tudjuk venni a kesztyűt!" - Olajos Csaba

5. Csongrád-Csanád megyei II. osztály 20. forduló

2022. április 24. (vasárnap) 17:00 Szeged-Tápé

Szent Mihály FC – Tömörkény KSE 1-2

Játékosaink: Török Máté, Csobán Róbert, Csobán Krisztián, Huszár Lajos, Kopasz Balázs, Belaidi Ajád, Antal Balázs, Baján Zoltán, Kovács Bende, Klippel Ádám, Fábián-Saleh Houssam, Farkas Benedek Gábor, Mészáros Márk, Sallai Mór Ágoston, Nagy Norbert, Vér Dávid

Gólszerző: Belaidi Ajád

Edzők: Baján Zoltán, Klippel Ádám

Magunkat vertük meg, ennek ellenére a mérkőzés két pozitívumot hozott. Egyrészt újoncot avattunk, a kapuban bemutatkozott a  nagyon tehetséges Török Máté (neki sikeres hosszú pályafutást kívánunk), másrészt a szezonban még egyszer már nem kell Tömörkénnyel játszani. A vendég szurkolóknak, néhány játékosnak gyors pszichés gyógyulást kívánunk.

Győzelmükhöz tiszta szívvel gratulálunk.