St. Mihály SportEgyesület
Friss hírek:
2020. július 03. (péntek)
2020.06.30. kedd
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Kiemelt
SZENT MIHÁLY — MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Kiemelt
FERENCVÁROSI TC — SZENT MIHÁLY
Kocsis Sándor Sportközpont
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Kiemelt
SZENT MIHÁLY — DLA-DEAC
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 HNP Dél-Kelet
SZENT MIHÁLY KFT. — MONORI SE
Szentmihály Sportpálya
n.a.
Leány U14
2019/2020 - Leány U14 Dél-Kelet
SZENT MIHÁLY KFT. — FERENCVÁROSI TC
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U14
2019/2020 - Leány U14 Dél-Kelet
SZENT MIHÁLY KFT. — KELEN SC
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U14
2019/2020 - Leány U14 Dél-Kelet
MTK HUNGÁRIA FC — SZENT MIHÁLY KFT.
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
n.a.
Női NB I
2019/2020 - JET-SOL Liga Női NB I.
ST.MIHÁLY SZEGED-FITSPORT — FERENCVÁROSI TC
Makó Város Sportcenrum
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 HNP Dél-Kelet
DUNA ASZFALT TVSE — SZENT MIHÁLY KFT.
Tiszakécske Városi Sportcentrum
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Dél-Keleti csoport
SZOLNOKI MÁV UP. FC — SZENT MIHÁLY
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 NP Kiemelt
SZENT MIHÁLY — ETO FC GYŐR
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Női NB I
2019/2020 - JET-SOL Liga Női NB I.
ST.MIHÁLY SZEGED-FITSPORT — DVTK
Makó Város Sportcenrum
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Kiemelt
MOL FEHÉRVÁR FC — SZENT MIHÁLY
MOL Aréna Sóstó
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 NP Kiemelt
SZENT MIHÁLY — MAGYAR LABDARÚGÓ EGYLET
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U14
2019/2020 - Leány U14 Dél-Kelet
SZENT MIHÁLY KFT. — PUSKÁS AKADÉMIA FC
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 NP Kiemelt
PUSKÁS AKADÉMIA FC — SZENT MIHÁLY
Puskás Akadémia Pancho Aréna
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Dél-Keleti csoport
SZENT MIHÁLY — MERCEDES-KLC
Székkutas Sportpálya
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Dél-Keleti csoport
CEGLÉDI VSE — SZENT MIHÁLY
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
n.a.
Női NB I
2019/2020 - JET-SOL Liga Női NB I.
ETO FC GYŐR — ST.MIHÁLY SZEGED-FITSPORT
ETO Stadion
n.a.
Női NB I
2019/2020 - JET-SOL Liga Női NB I.
KELEN SC — ST.MIHÁLY SZEGED-FITSPORT
Csepel Stadion
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 NP Kiemelt
SZENT MIHÁLY — DVSC-DLA
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 HNP Dél-Kelet
SZENT MIHÁLY KFT. — SZOLNOKI MÁV UFC
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 NP Kiemelt
FERENCVÁROSI TC — SZENT MIHÁLY
Kocsis Sándor Sportközpont
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 NP Kiemelt
MTK HUNGÁRIA FC — SZENT MIHÁLY
Lantos Mihály Sporttelep
n.a.
Női NB I
2019/2020 - JET-SOL Liga Női NB I.
HALADÁS-VIKTÓRIA — ST.MIHÁLY SZEGED-FITSPORT
Király Sportlétesítmény
n.a.
Leány U14
2019/2020 - Leány U14 Dél-Kelet
PUSKÁS AKADÉMIA FC — SZENT MIHÁLY KFT.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 HNP Dél-Kelet
SZENT MIHÁLY KFT. — CEGLÉDI VSE
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U14
2019/2020 - Leány U14 Dél-Kelet
SZENT MIHÁLY KFT. — ASTRA-ALEF HFC
Szentmihály Sportpálya
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 NP Kiemelt
FC HATVAN — SZENT MIHÁLY
Hatvani Népkert Spottelep
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Kiemelt
SZENT MIHÁLY — FC HATVAN
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Kiemelt
PUSKÁS AKADÉMIA FC — SZENT MIHÁLY
Puskás Akadémia Pancho Aréna
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Dél-Keleti csoport
GYULAI AMAZONOK — SZENT MIHÁLY
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
n.a.
Női NB I
2019/2020 - JET-SOL Liga Női NB I.
MTK HUNGÁRIA FC — ST.MIHÁLY SZEGED-FITSPORT
BKV Előre Stadion
n.a.
Leány U14
2019/2020 - Leány U14 Dél-Kelet
FERENCVÁROSI TC — SZENT MIHÁLY KFT.
Kocsis Sándor Sportközpont
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Dél-Keleti csoport
ASTRA-ALEF HFC — SZENT MIHÁLY
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Kiemelt
SZENT MIHÁLY — MTK HUNGÁRIA FC
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Kiemelt
SZENT MIHÁLY — HALADÁS - VIKTÓRIA
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 NP Kiemelt
KELEN SC — SZENT MIHÁLY
Kelen SC
n.a.
Női NB I
2019/2020 - JET-SOL Liga Női NB I.
ST.MIHÁLY SZEGED-FITSPORT — ASTRA HFC
Makó Város Sportcenrum
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 NP Kiemelt
SZENT MIHÁLY — MOL FEHÉRVÁR FC
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U14
2019/2020 - Leány U14 Dél-Kelet
SZENT MIHÁLY KFT. — GYULA ÉS KÖRNYÉKE GYSCE
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 HNP Dél-Kelet
GYULA ÉS KÖRNYÉKE GYSCE — SZENT MIHÁLY KFT.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Kiemelt
KELEN SC — SZENT MIHÁLY
Kelen SC
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Dél-Keleti csoport
SZENT MIHÁLY — DUNA ASZFALT TVSE
Székkutas Sportpálya
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Dél-Keleti csoport
MONORI SE — SZENT MIHÁLY
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
n.a.
Női NB I
2019/2020 - JET-SOL Liga Női NB I.
FERENCVÁROSI TC — ST.MIHÁLY SZEGED-FITSPORT
Kocsis Sándor Sportközpont
n.a.
Leány U14
2019/2020 - Leány U14 Dél-Kelet
ASTRA-ALEF HFC — SZENT MIHÁLY KFT.
Csepel Hungary Club '94 SE
n.a.
Leány U14
2019/2020 - Leány U14 Dél-Kelet
SZENT MIHÁLY KFT. — KECSKEMÉTI LC KTE SI
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 HNP Dél-Kelet
JÁSZBERÉNYI FC — SZENT MIHÁLY KFT.
Jászberényi Városi Stadion
n.a.
Leány U16
2019/2020 - Leány U16 NP Kiemelt
SZENT MIHÁLY — HALADÁS-VIKTÓRIA
KÉSZ Sport Aréna
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Kiemelt
SOROKSÁR SC — SZENT MIHÁLY
Szamosi Mihály Sporttelep
n.a.
Leány U19 Kiemelt
2019/2020 - Leány U19 Dél-Keleti csoport
SZENT MIHÁLY — BUDAPEST HONVÉD
Székkutas Sportpálya
10:00
Női Megye
2019/2020 - Csongrád Megye Női felnőtt
Csanytelek SC — St. Mihály FC
Csanytelek Sportpálya
10:00
Női Megye
2019/2020 - Csongrád Megye Női felnőtt
St. Mihály FC — Nagymágocs SE
Szentmihály Sportpálya
10:00
Női Megye
2019/2020 - Csongrád Megye Női felnőtt
KSE Balástya — St. Mihály FC
Balástya KSK Sportpálya
10:00
Fiú U14
2019/2020 - Csongrád Megye U14 fiú
Kiszombor KSK — ST. MIHÁLY FC
Kiszombor Sportpálya
10:00
Női Megye
2019/2020 - Csongrád Megye Női felnőtt
Maros-menti UFC — St. Mihály FC
Makó Város Sportcenrum
10:00
Fiú U14
2019/2020 - Csongrád Megye U14 fiú
ST. MIHÁLY FC — Ásotthalmi TE
Szentmihály Sportpálya
10:00
Női Megye
2019/2020 - Csongrád Megye Női felnőtt
St. Mihály FC — Foliaplast-Bordány SK
Szentmihály Sportpálya
10:00
Fiú U14
2019/2020 - Csongrád Megye U14 fiú
TISZASZIGET SE — ST. MIHÁLY FC
Tiszasziget Sportpálya
10:00
Fiú U14
2019/2020 - Csongrád Megye U14 fiú
ST. MIHÁLY FC — Szőregi R.S.E.
Szentmihály Sportpálya
10:00
Fiú U14
2019/2020 - Csongrád Megye U14 fiú
ST. MIHÁLY FC — Deszk SC
Szentmihály Sportpálya
10:00
Fiú U14
2019/2020 - Csongrád Megye U14 fiú
ST. MIHÁLY FC — APÁTFALVA SC
Szentmihály Sportpálya
10:00
Fiú U14
2019/2020 - Csongrád Megye U14 fiú
UTC 1913 Labdarúgó Kft — ST. MIHÁLY FC
Újszegedi Sportpálya
10:00
Fiú U14
2019/2020 - Csongrád Megye U14 fiú
Földeák TC — ST. MIHÁLY FC
Földeák Sportpálya
10:00
Női Megye
2019/2020 - Csongrád Megye Női felnőtt
Szegedi VSE — St. Mihály FC
Szegedi Vasutas Sportpálya
10:00
Női Megye
2019/2020 - Csongrád Megye Női felnőtt
ÜLLÉSI ISE — St. Mihály FC
Üllés Sportpálya
10:00
Fiú U14
2019/2020 - Csongrád Megye U14 fiú
ST. MIHÁLY FC — Sándorfalvi SK
Szentmihály Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
SÁNDORFALVI SK — St. Mihály-Szélmalom-Gast
Sándorfalva Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
St. Mihály-Szélmalom-Gast — MINDSZENTI SPORT CLUB SE
Szentmihály Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
St. Mihály-Szélmalom-Gast — Makó FC II.
Szentmihály Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
St. Mihály-Szélmalom-Gast — KSE Balástya
Szentmihály Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
St. Mihály-Szélmalom-Gast — Tömörkény KSE
Szentmihály Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
ÜLLÉSI ISE — St. Mihály-Szélmalom-Gast
Üllés Sportpálya
17:00
Fiú U19
2019/2020 - Csongrd Megye Fiú U19
Csanytelek SC — ST. MIHÁLY FC
Csanytelek Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
Baks BSE — St. Mihály-Szélmalom-Gast
Baks Sportpálya
17:00
Fiú U19
2019/2020 - Csongrd Megye Fiú U19
ST. MIHÁLY FC — Nagymágocs SE
Szentmihály Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
St. Mihály-Szélmalom-Gast — Mártély SK
Szentmihály Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
CSENGELE KSE — St. Mihály-Szélmalom-Gast
Csengelei Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
Deszk SC — St. Mihály-Szélmalom-Gast
Deszk Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
St. Mihály-Szélmalom-Gast — Szegedi VSE II
Szentmihály Sportpálya
17:00
Ffi Megye II.
2019/2020 - Férfi Megye II
CONTITECH-APÁTFALVA SC — St. Mihály-Szélmalom-Gast
Apátfalva Sportpálya

Partnereink, Szponzoraink

Szavazás: Kivel rajtolnánk ?

Eredmények

24 óránként csak egy szavazat engedélyezett azonos IP címről!

Kövess Facebookon!

Elérhetőségeink, Kapcsolat

Telefon:

30/967­-6020 (mob)

st [dot] mihaly [dot] fc [at] gmail [dot] com
szentmihaly [dot] kft [at] gmail [dot] com

Levelezési cím:

6723 Szeged, Zöldfa u. 16.