St. Mihály SportEgyesület
Friss hírek:
2022. december 03. (szombat)
Frissítve: 2022.12.03. 03:10
Bajnokság: megye2
MLSZ Adatbank: [link]
# időpont csapatok eredmény
1. 2022.08.19. péntek 17:30 Makó FC II. Csengele KSE
1. 2022.08.21. vasárnap 17:30 St. Mihály FC SÁNDORFALVI SKE
1. 2022.08.21. vasárnap 17:30 Bordány SK Székkutas TC
1. 2022.08.21. vasárnap 17:30 ÁSOTTHALMI TE Csanytelek SC
1. 2022.08.21. vasárnap 17:30 FC SZEGVÁR Apátfalva SC
1. 2022.08.21. vasárnap 17:30 MINDSZENTI SC SE Csongrád
1. 2022.08.21. vasárnap 17:30 Tömörkény KSE Üllési ISE
1. 2022.08.21. vasárnap 17:30 Mártély SK Szeged Pázsit SE
2. 2022.08.27. szombat 17:30 Apátfalva SC ÁSOTTHALMI TE
2. 2022.08.27. szombat 17:30 Csongrád St. Mihály FC
2. 2022.08.28. vasárnap 17:30 Szeged Pázsit SE Tömörkény KSE
2. 2022.08.28. vasárnap 17:30 Üllési ISE Makó FC II.
2. 2022.08.28. vasárnap 17:30 Bordány SK SÁNDORFALVI SKE
2. 2022.08.28. vasárnap 17:30 Csanytelek SC Mártély SK
2. 2022.08.28. vasárnap 18:00 Csengele KSE MINDSZENTI SC SE
3. 2022.09.02. péntek 18:30 Makó FC II. Szeged Pázsit SE
3. 2022.09.03. szombat 16:30 Tömörkény KSE Mártély SK
3. 2022.09.03. szombat 16:30 MINDSZENTI SC SE Üllési ISE
3. 2022.09.04. vasárnap 16:30 ÁSOTTHALMI TE Székkutas TC elmaradt
3. 2022.09.04. vasárnap 16:30 FC SZEGVÁR SÁNDORFALVI SKE
3. 2022.09.04. vasárnap 16:30 Bordány SK Csongrád
3. 2022.09.04. vasárnap 16:30 St. Mihály FC Csengele KSE
3. 2022.09.04. vasárnap 16:30 Csanytelek SC Apátfalva SC
4. 2022.09.10. szombat 16:30 ÁSOTTHALMI TE SÁNDORFALVI SKE
4. 2022.09.10. szombat 16:30 Mártély SK Makó FC II.
4. 2022.09.10. szombat 16:30 Csanytelek SC Tömörkény KSE
4. 2022.09.11. vasárnap 14:30 Szeged Pázsit SE MINDSZENTI SC SE
4. 2022.09.11. vasárnap 16:30 Üllési ISE St. Mihály FC
4. 2022.09.11. vasárnap 16:30 Székkutas TC Apátfalva SC
4. 2022.09.11. vasárnap 17:00 Csengele KSE Bordány SK
5. 2022.09.16. péntek 18:30 Makó FC II. Tömörkény KSE
5. 2022.09.17. szombat 16:00 St. Mihály FC Szeged Pázsit SE
5. 2022.09.17. szombat 16:00 FC SZEGVÁR Csengele KSE
5. 2022.09.17. szombat 16:00 MINDSZENTI SC SE Mártély SK
5. 2022.09.17. szombat 16:00 Apátfalva SC SÁNDORFALVI SKE
5. 2022.09.17. szombat 16:00 Csanytelek SC Székkutas TC
5. 2022.09.18. vasárnap 16:00 ÁSOTTHALMI TE Csongrád
5. 2022.09.18. vasárnap 16:00 Bordány SK Üllési ISE
6. 2022.09.23. péntek 18:30 Makó FC II. Csanytelek SC
6. 2022.09.24. szombat 16:00 Mártély SK St. Mihály FC
6. 2022.09.24. szombat 16:00 Tömörkény KSE MINDSZENTI SC SE
6. 2022.09.24. szombat 16:00 Csongrád Apátfalva SC
6. 2022.09.24. szombat 16:00 SÁNDORFALVI SKE Székkutas TC
6. 2022.09.25. vasárnap 14:00 Szeged Pázsit SE Bordány SK
6. 2022.09.25. vasárnap 16:00 Üllési ISE FC SZEGVÁR
6. 2022.09.25. vasárnap 16:00 Csengele KSE ÁSOTTHALMI TE
7. 2022.10.01. szombat 15:00 Apátfalva SC Csengele KSE
7. 2022.10.01. szombat 15:00 MINDSZENTI SC SE Makó FC II.
7. 2022.10.01. szombat 16:00 Szeged Pázsit SE FC SZEGVÁR elmaradt
7. 2022.10.02. vasárnap 15:00 ÁSOTTHALMI TE Üllési ISE
7. 2022.10.02. vasárnap 15:00 Bordány SK Mártély SK
7. 2022.10.02. vasárnap 15:00 St. Mihály FC Tömörkény KSE
7. 2022.10.02. vasárnap 15:00 Csanytelek SC SÁNDORFALVI SKE
8. 2022.10.08. szombat 15:00 MINDSZENTI SC SE Csanytelek SC
8. 2022.10.08. szombat 15:00 Tömörkény KSE Bordány SK
8. 2022.10.08. szombat 15:00 Mártély SK FC SZEGVÁR
8. 2022.10.08. szombat 15:00 Csongrád SÁNDORFALVI SKE
8. 2022.10.08. szombat 16:00 Csengele KSE Székkutas TC
8. 2022.10.09. vasárnap 15:00 Makó FC II. St. Mihály FC
8. 2022.10.09. vasárnap 15:00 Szeged Pázsit SE ÁSOTTHALMI TE
8. 2022.10.09. vasárnap 15:00 Üllési ISE Apátfalva SC
9. 2022.10.15. szombat 15:00 Székkutas TC Üllési ISE
9. 2022.10.15. szombat 15:00 SÁNDORFALVI SKE Csengele KSE
9. 2022.10.15. szombat 15:00 FC SZEGVÁR Tömörkény KSE
9. 2022.10.15. szombat 15:00 Csanytelek SC Csongrád
9. 2022.10.15. szombat 16:30 Apátfalva SC Szeged Pázsit SE
9. 2022.10.16. vasárnap 14:30 ÁSOTTHALMI TE Mártély SK
9. 2022.10.16. vasárnap 14:30 Bordány SK Makó FC II.
9. 2022.10.16. vasárnap 15:00 St. Mihály FC MINDSZENTI SC SE
10. 2022.10.22. szombat 14:30 Üllési ISE SÁNDORFALVI SKE
10. 2022.10.22. szombat 14:30 MINDSZENTI SC SE Bordány SK
10. 2022.10.22. szombat 14:30 Tömörkény KSE ÁSOTTHALMI TE
10. 2022.10.22. szombat 14:30 Mártély SK Apátfalva SC
10. 2022.10.22. szombat 14:30 St. Mihály FC Csanytelek SC
10. 2022.10.22. szombat 15:00 Makó FC II. FC SZEGVÁR
10. 2022.10.22. szombat 15:00 Csengele KSE Csongrád
11. 2022.10.29. szombat 13:30 SÁNDORFALVI SKE Szeged Pázsit SE elmaradt
11. 2022.10.29. szombat 14:30 FC SZEGVÁR MINDSZENTI SC SE
11. 2022.10.30. vasárnap 13:30 ÁSOTTHALMI TE Makó FC II.
11. 2022.10.30. vasárnap 13:30 Bordány SK St. Mihály FC
11. 2022.10.30. vasárnap 13:30 Székkutas TC Mártély SK
11. 2022.10.30. vasárnap 13:30 Apátfalva SC Tömörkény KSE
11. 2022.10.30. vasárnap 13:30 Csanytelek SC Csengele KSE
12. 2022.11.05. szombat 13:30 Mártély SK SÁNDORFALVI SKE
12. 2022.11.05. szombat 13:30 Tömörkény KSE Székkutas TC
12. 2022.11.05. szombat 13:30 MINDSZENTI SC SE ÁSOTTHALMI TE
12. 2022.11.06. vasárnap 11:30 Szeged Pázsit SE Csongrád
12. 2022.11.06. vasárnap 13:00 Makó FC II. Apátfalva SC
12. 2022.11.06. vasárnap 13:30 Bordány SK Csanytelek SC
12. 2022.11.06. vasárnap 13:30 Üllési ISE Csengele KSE
2. 2022.11.09. szerda 18:00 FC SZEGVÁR Székkutas TC
13. 2022.11.12. szombat 12:30 FC SZEGVÁR Bordány SK
13. 2022.11.12. szombat 13:30 SÁNDORFALVI SKE Tömörkény KSE
13. 2022.11.12. szombat 13:30 Csongrád Mártély SK
13. 2022.11.12. szombat 13:30 Makó FC II. Székkutas TC
13. 2022.11.12. szombat 13:30 Csanytelek SC Üllési ISE
13. 2022.11.12. szombat 14:00 Csengele KSE Szeged Pázsit SE
13. 2022.11.13. vasárnap 13:30 ÁSOTTHALMI TE St. Mihály FC
13. 2022.11.13. vasárnap 13:30 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE
14. 2022.11.19. szombat 13:00 MINDSZENTI SC SE Székkutas TC elmaradt
14. 2022.11.19. szombat 13:00 Csongrád Tömörkény KSE
14. 2022.11.19. szombat 13:00 FC SZEGVÁR Csanytelek SC
14. 2022.11.19. szombat 13:00 Mártély SK Csengele KSE
14. 2022.11.19. szombat 14:00 Makó FC II. SÁNDORFALVI SKE
14. 2022.11.20. vasárnap 13:00 Bordány SK ÁSOTTHALMI TE
14. 2022.11.20. vasárnap 13:00 St. Mihály FC Apátfalva SC
14. 2022.11.20. vasárnap 13:00 Szeged Pázsit SE Üllési ISE
15. 2022.11.26. szombat 13:00 St. Mihály FC Székkutas TC
15. 2022.11.26. szombat 13:00 SÁNDORFALVI SKE MINDSZENTI SC SE
15. 2022.11.26. szombat 13:00 Csongrád Makó FC II.
15. 2022.11.26. szombat 13:00 Apátfalva SC Bordány SK
15. 2022.11.26. szombat 13:00 Csanytelek SC Szeged Pázsit SE
15. 2022.11.27. vasárnap 13:00 ÁSOTTHALMI TE FC SZEGVÁR elmaradt
15. 2022.11.27. vasárnap 13:00 Mártély SK Üllési ISE
15. 2022.11.27. vasárnap 13:00 Csengele KSE Tömörkény KSE
11. 2022.12.03. ma! 13:00 Csongrád Üllési ISE n.a.
10. 2022.12.04. vasárnap 13:00 Szeged Pázsit SE Székkutas TC n.a.
12. 2022.12.04. vasárnap 13:00 St. Mihály FC FC SZEGVÁR n.a.
4. 2022.12.10. szombat 13:00 Csongrád FC SZEGVÁR n.a.
7. 2022.12.10. szombat 13:00 Csongrád Székkutas TC n.a.
16. 2023.03.04. szombat 14:30 Csongrád MINDSZENTI SC SE n.a.
16. 2023.03.04. szombat 14:30 Csanytelek SC ÁSOTTHALMI TE n.a.
16. 2023.03.04. szombat 14:30 Apátfalva SC FC SZEGVÁR n.a.
16. 2023.03.04. szombat 14:30 Székkutas TC Bordány SK n.a.
16. 2023.03.04. szombat 14:30 SÁNDORFALVI SKE St. Mihály FC n.a.
16. 2023.03.05. vasárnap 14:30 Üllési ISE Tömörkény KSE n.a.
16. 2023.03.05. vasárnap 14:30 Szeged Pázsit SE Mártély SK n.a.
16. 2023.03.05. vasárnap 14:30 Csengele KSE Makó FC II. n.a.
17. 2023.03.11. szombat 14:30 FC SZEGVÁR Székkutas TC n.a.
17. 2023.03.11. szombat 14:30 Mártély SK Csanytelek SC n.a.
17. 2023.03.11. szombat 14:30 St. Mihály FC Csongrád n.a.
17. 2023.03.11. szombat 14:30 Makó FC II. Üllési ISE n.a.
17. 2023.03.11. szombat 14:30 MINDSZENTI SC SE Csengele KSE n.a.
17. 2023.03.11. szombat 14:30 Tömörkény KSE Szeged Pázsit SE n.a.
17. 2023.03.12. vasárnap 14:30 Bordány SK SÁNDORFALVI SKE n.a.
17. 2023.03.12. vasárnap 14:30 ÁSOTTHALMI TE Apátfalva SC n.a.
18. 2023.03.18. szombat 15:00 Apátfalva SC Csanytelek SC n.a.
18. 2023.03.18. szombat 15:00 Székkutas TC ÁSOTTHALMI TE n.a.
18. 2023.03.18. szombat 15:00 SÁNDORFALVI SKE FC SZEGVÁR n.a.
18. 2023.03.18. szombat 15:00 Csongrád Bordány SK n.a.
18. 2023.03.18. szombat 15:00 Mártély SK Tömörkény KSE n.a.
18. 2023.03.19. vasárnap 15:00 Szeged Pázsit SE Makó FC II. n.a.
18. 2023.03.19. vasárnap 15:00 Csengele KSE St. Mihály FC n.a.
18. 2023.03.19. vasárnap 15:00 Üllési ISE MINDSZENTI SC SE n.a.
19. 2023.03.25. szombat 15:00 St. Mihály FC Üllési ISE n.a.
19. 2023.03.25. szombat 15:00 FC SZEGVÁR Csongrád n.a.
19. 2023.03.25. szombat 15:00 Apátfalva SC Székkutas TC n.a.
19. 2023.03.25. szombat 15:00 Csanytelek SC Tömörkény KSE n.a.
19. 2023.03.25. szombat 15:00 Makó FC II. Mártély SK n.a.
19. 2023.03.25. szombat 15:00 MINDSZENTI SC SE Szeged Pázsit SE n.a.
19. 2023.03.26. vasárnap 15:00 Bordány SK Csengele KSE n.a.
19. 2023.03.26. vasárnap 15:00 ÁSOTTHALMI TE SÁNDORFALVI SKE n.a.
20. 2023.04.01. szombat 16:00 SÁNDORFALVI SKE Apátfalva SC n.a.
20. 2023.04.01. szombat 16:00 Székkutas TC Csanytelek SC n.a.
20. 2023.04.01. szombat 16:00 Tömörkény KSE Makó FC II. n.a.
20. 2023.04.01. szombat 16:00 Mártély SK MINDSZENTI SC SE n.a.
20. 2023.04.01. szombat 16:00 Csongrád ÁSOTTHALMI TE n.a.
20. 2023.04.02. vasárnap 16:00 Szeged Pázsit SE St. Mihály FC n.a.
20. 2023.04.02. vasárnap 16:00 Üllési ISE Bordány SK n.a.
20. 2023.04.02. vasárnap 16:00 Csengele KSE FC SZEGVÁR n.a.
21. 2023.04.08. szombat 16:00 Székkutas TC SÁNDORFALVI SKE n.a.
21. 2023.04.08. szombat 16:00 Apátfalva SC Csongrád n.a.
21. 2023.04.08. szombat 16:00 MINDSZENTI SC SE Tömörkény KSE n.a.
21. 2023.04.08. szombat 16:00 FC SZEGVÁR Üllési ISE n.a.
21. 2023.04.08. szombat 16:00 St. Mihály FC Mártély SK n.a.
21. 2023.04.08. szombat 16:00 Csanytelek SC Makó FC II. n.a.
21. 2023.04.09. vasárnap 16:00 ÁSOTTHALMI TE Csengele KSE n.a.
21. 2023.04.09. vasárnap 16:00 Bordány SK Szeged Pázsit SE n.a.
22. 2023.04.15. szombat 16:30 SÁNDORFALVI SKE Csanytelek SC n.a.
22. 2023.04.15. szombat 16:30 Csongrád Székkutas TC n.a.
22. 2023.04.15. szombat 16:30 Makó FC II. MINDSZENTI SC SE n.a.
22. 2023.04.15. szombat 16:30 Mártély SK Bordány SK n.a.
22. 2023.04.15. szombat 16:30 Tömörkény KSE St. Mihály FC n.a.
22. 2023.04.16. vasárnap 16:30 Csengele KSE Apátfalva SC n.a.
22. 2023.04.16. vasárnap 16:30 Szeged Pázsit SE FC SZEGVÁR n.a.
22. 2023.04.16. vasárnap 16:30 Üllési ISE ÁSOTTHALMI TE n.a.
23. 2023.04.22. szombat 17:00 SÁNDORFALVI SKE Csongrád n.a.
23. 2023.04.22. szombat 17:00 Székkutas TC Csengele KSE n.a.
23. 2023.04.22. szombat 17:00 Apátfalva SC Üllési ISE n.a.
23. 2023.04.22. szombat 17:00 FC SZEGVÁR Mártély SK n.a.
23. 2023.04.22. szombat 17:00 Csanytelek SC MINDSZENTI SC SE n.a.
23. 2023.04.22. szombat 17:00 St. Mihály FC Makó FC II. n.a.
23. 2023.04.23. vasárnap 17:00 ÁSOTTHALMI TE Szeged Pázsit SE n.a.
23. 2023.04.23. vasárnap 17:00 Bordány SK Tömörkény KSE n.a.
24. 2023.04.29. szombat 17:00 MINDSZENTI SC SE St. Mihály FC n.a.
24. 2023.04.29. szombat 17:00 Makó FC II. Bordány SK n.a.
24. 2023.04.29. szombat 17:00 Mártély SK ÁSOTTHALMI TE n.a.
24. 2023.04.29. szombat 17:00 Tömörkény KSE FC SZEGVÁR n.a.
24. 2023.04.29. szombat 17:00 Csongrád Csanytelek SC n.a.
24. 2023.04.30. vasárnap 17:00 Üllési ISE Székkutas TC n.a.
24. 2023.04.30. vasárnap 17:00 Csengele KSE SÁNDORFALVI SKE n.a.
24. 2023.04.30. vasárnap 17:00 Szeged Pázsit SE Apátfalva SC n.a.
25. 2023.05.06. szombat 17:00 Csongrád Csengele KSE n.a.
25. 2023.05.06. szombat 17:00 SÁNDORFALVI SKE Üllési ISE n.a.
25. 2023.05.06. szombat 17:00 Székkutas TC Szeged Pázsit SE n.a.
25. 2023.05.06. szombat 17:00 Apátfalva SC Mártély SK n.a.
25. 2023.05.06. szombat 17:00 FC SZEGVÁR Makó FC II. n.a.
25. 2023.05.06. szombat 17:00 Csanytelek SC St. Mihály FC n.a.
25. 2023.05.07. vasárnap 17:00 ÁSOTTHALMI TE Tömörkény KSE n.a.
25. 2023.05.07. vasárnap 17:00 Bordány SK MINDSZENTI SC SE n.a.
26. 2023.05.13. szombat 17:30 Tömörkény KSE Apátfalva SC n.a.
26. 2023.05.13. szombat 17:30 St. Mihály FC Bordány SK n.a.
26. 2023.05.13. szombat 17:30 Mártély SK Székkutas TC n.a.
26. 2023.05.13. szombat 17:30 Makó FC II. ÁSOTTHALMI TE n.a.
26. 2023.05.13. szombat 17:30 MINDSZENTI SC SE FC SZEGVÁR n.a.
26. 2023.05.14. vasárnap 17:30 Csengele KSE Csanytelek SC n.a.
26. 2023.05.14. vasárnap 17:30 Szeged Pázsit SE SÁNDORFALVI SKE n.a.
26. 2023.05.14. vasárnap 17:30 Üllési ISE Csongrád n.a.
27. 2023.05.20. szombat 17:30 SÁNDORFALVI SKE Mártély SK n.a.
27. 2023.05.20. szombat 17:30 Csongrád Szeged Pázsit SE n.a.
27. 2023.05.20. szombat 17:30 Székkutas TC Tömörkény KSE n.a.
27. 2023.05.20. szombat 17:30 Apátfalva SC Makó FC II. n.a.
27. 2023.05.20. szombat 17:30 FC SZEGVÁR St. Mihály FC n.a.
27. 2023.05.20. szombat 17:30 Csanytelek SC Bordány SK n.a.
27. 2023.05.21. vasárnap 17:30 ÁSOTTHALMI TE MINDSZENTI SC SE n.a.
27. 2023.05.21. vasárnap 17:30 Csengele KSE Üllési ISE n.a.
28. 2023.05.27. szombat 17:30 Tömörkény KSE SÁNDORFALVI SKE n.a.
28. 2023.05.27. szombat 17:30 Makó FC II. Székkutas TC n.a.
28. 2023.05.27. szombat 17:30 Mártély SK Csongrád n.a.
28. 2023.05.27. szombat 17:30 St. Mihály FC ÁSOTTHALMI TE n.a.
28. 2023.05.27. szombat 17:30 MINDSZENTI SC SE Apátfalva SC n.a.
28. 2023.05.28. vasárnap 17:30 Bordány SK FC SZEGVÁR n.a.
28. 2023.05.28. vasárnap 17:30 Szeged Pázsit SE Csengele KSE n.a.
28. 2023.05.28. vasárnap 17:30 Üllési ISE Csanytelek SC n.a.
29. 2023.06.03. szombat 17:30 Csanytelek SC FC SZEGVÁR n.a.
29. 2023.06.03. szombat 17:30 Apátfalva SC St. Mihály FC n.a.
29. 2023.06.03. szombat 17:30 Székkutas TC MINDSZENTI SC SE n.a.
29. 2023.06.03. szombat 17:30 SÁNDORFALVI SKE Makó FC II. n.a.
29. 2023.06.03. szombat 17:30 Csongrád Tömörkény KSE n.a.
29. 2023.06.04. vasárnap 17:30 ÁSOTTHALMI TE Bordány SK n.a.
29. 2023.06.04. vasárnap 17:30 Csengele KSE Mártély SK n.a.
29. 2023.06.04. vasárnap 17:30 Üllési ISE Szeged Pázsit SE n.a.
30. 2023.06.10. szombat 17:30 FC SZEGVÁR ÁSOTTHALMI TE n.a.
30. 2023.06.10. szombat 17:30 Mártély SK Üllési ISE n.a.
30. 2023.06.10. szombat 17:30 Tömörkény KSE Csengele KSE n.a.
30. 2023.06.10. szombat 17:30 Makó FC II. Csongrád n.a.
30. 2023.06.10. szombat 17:30 MINDSZENTI SC SE SÁNDORFALVI SKE n.a.
30. 2023.06.10. szombat 17:30 St. Mihály FC Székkutas TC n.a.
30. 2023.06.10. szombat 17:30 Bordány SK Apátfalva SC n.a.
30. 2023.06.10. szombat 17:30 Szeged Pázsit SE Csanytelek SC n.a.

Partnereink, Szponzoraink

Szavazás

Jelenleg nincs aktuális szavazás.

Elérhetőségeink, Kapcsolat

Telefon:

30/967­-6020 (mob)

st [dot] mihaly [dot] fc [at] gmail [dot] com
szentmihaly [dot] kft [at] gmail [dot] com

Levelezési cím:

6723 Szeged, Zöldfa u. 16.