St. Mihály SportEgyesület
Friss hírek:
2019. március 22. (péntek)
Frissítve: 2019.03.10. 21:10
Bajnokság: megye2
MLSZ Adatbank: [link]
# időpont csapatok eredmény
1. 2018.08.18. szombat 17:00 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE
1. 2018.08.18. szombat 17:00 DESZK SC TÖMÖRKÉNY KSE
1. 2018.08.18. szombat 17:00 MINDSZENTI SPORT CLUB SE KSE BALÁSTYA
1. 2018.08.18. szombat 17:00 MÓRAVÁROSI KINIZSI SZEGEDI VSE II
1. 2018.08.19. vasárnap 17:00 CSENGELE KSE ÜLLÉSI ISE
1. 2018.08.19. vasárnap 17:00 NAGYMÁGOCS SE APÁTFALVA SC
1. 2018.08.19. vasárnap 17:00 FÖLDEÁK TC BAKS KSE
2. 2018.08.25. szombat 17:00 TÖMÖRKÉNY KSE KISZOMBOR KSK
2. 2018.08.25. szombat 17:00 ÜLLÉSI ISE DESZK SC
2. 2018.08.25. szombat 17:00 KSE BALÁSTYA CSENGELE KSE
2. 2018.08.25. szombat 17:00 APÁTFALVA SC MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2. 2018.08.25. szombat 17:00 BAKS KSE NAGYMÁGOCS SE
2. 2018.08.26. vasárnap 17:00 ST.MIHÁLY FC MÓRAVÁROSI KINIZSI
2. 2018.08.26. vasárnap 17:00 SZEGEDI VSE II FÖLDEÁK TC
2. 2018.08.26. vasárnap 17:00 MÓRAHALOM VSE CSANYTELEK SC
3. 2018.09.01. szombat 17:00 ST.MIHÁLY FC MÓRAHALOM VSE
3. 2018.09.01. szombat 17:00 MINDSZENTI SPORT CLUB SE BAKS KSE
3. 2018.09.01. szombat 17:00 KSE BALÁSTYA DESZK SC
3. 2018.09.01. szombat 17:00 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE
3. 2018.09.01. szombat 17:00 CSANYTELEK SC TÖMÖRKÉNY KSE
3. 2018.09.02. vasárnap 17:00 FÖLDEÁK TC MÓRAVÁROSI KINIZSI
3. 2018.09.02. vasárnap 17:00 NAGYMÁGOCS SE SZEGEDI VSE II
3. 2018.09.02. vasárnap 17:00 CSENGELE KSE APÁTFALVA SC
1. 2018.09.05. szerda 19:00 CSANYTELEK SC ST.MIHÁLY FC
4. 2018.09.08. szombat 16:30 ÜLLÉSI ISE CSANYTELEK SC
4. 2018.09.08. szombat 16:30 KSE BALÁSTYA KISZOMBOR KSK
4. 2018.09.08. szombat 16:30 APÁTFALVA SC DESZK SC
4. 2018.09.08. szombat 16:30 BAKS KSE CSENGELE KSE
4. 2018.09.08. szombat 16:30 MÓRAVÁROSI KINIZSI NAGYMÁGOCS SE
4. 2018.09.09. vasárnap 16:30 SZEGEDI VSE II MINDSZENTI SPORT CLUB SE
4. 2018.09.09. vasárnap 16:30 FÖLDEÁK TC ST.MIHÁLY FC
5. 2018.09.15. szombat 16:30 KISZOMBOR KSK APÁTFALVA SC
5. 2018.09.15. szombat 16:30 ST.MIHÁLY FC TÖMÖRKÉNY KSE
5. 2018.09.15. szombat 16:30 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MÓRAVÁROSI KINIZSI
5. 2018.09.15. szombat 16:30 DESZK SC BAKS KSE
5. 2018.09.15. szombat 16:30 CSANYTELEK SC KSE BALÁSTYA
5. 2018.09.16. vasárnap 16:30 MÓRAHALOM VSE ÜLLÉSI ISE
5. 2018.09.16. vasárnap 16:30 NAGYMÁGOCS SE FÖLDEÁK TC
5. 2018.09.16. vasárnap 16:30 CSENGELE KSE SZEGEDI VSE II
6. 2018.09.22. szombat 16:00 BAKS KSE KISZOMBOR KSK
6. 2018.09.22. szombat 16:00 ÜLLÉSI ISE TÖMÖRKÉNY KSE
6. 2018.09.22. szombat 16:00 APÁTFALVA SC CSANYTELEK SC
6. 2018.09.22. szombat 16:00 MÓRAVÁROSI KINIZSI CSENGELE KSE
6. 2018.09.23. vasárnap 16:00 FÖLDEÁK TC MINDSZENTI SPORT CLUB SE
6. 2018.09.23. vasárnap 16:00 KSE BALÁSTYA MÓRAHALOM VSE
6. 2018.09.23. vasárnap 16:00 DESZK SC SZEGEDI VSE II
6. 2018.09.23. vasárnap 16:00 NAGYMÁGOCS SE ST.MIHÁLY FC
7. 2018.09.29. szombat 16:00 CSANYTELEK SC BAKS KSE
7. 2018.09.29. szombat 16:00 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II
7. 2018.09.29. szombat 16:00 TÖMÖRKÉNY KSE KSE BALÁSTYA
7. 2018.09.29. szombat 16:00 MINDSZENTI SPORT CLUB SE NAGYMÁGOCS SE
7. 2018.09.29. szombat 16:00 DESZK SC MÓRAVÁROSI KINIZSI
7. 2018.09.30. vasárnap 16:00 ST.MIHÁLY FC ÜLLÉSI ISE
7. 2018.09.30. vasárnap 16:00 MÓRAHALOM VSE APÁTFALVA SC
7. 2018.09.30. vasárnap 16:00 CSENGELE KSE FÖLDEÁK TC
8. 2018.10.06. szombat 15:00 APÁTFALVA SC TÖMÖRKÉNY KSE
8. 2018.10.06. szombat 15:00 KSE BALÁSTYA ÜLLÉSI ISE
8. 2018.10.06. szombat 15:00 BAKS KSE MÓRAHALOM VSE
8. 2018.10.06. szombat 15:00 MÓRAVÁROSI KINIZSI KISZOMBOR KSK
8. 2018.10.06. szombat 15:00 MINDSZENTI SPORT CLUB SE ST.MIHÁLY FC
8. 2018.10.07. vasárnap 15:00 SZEGEDI VSE II CSANYTELEK SC
8. 2018.10.07. vasárnap 15:00 FÖLDEÁK TC DESZK SC
8. 2018.10.07. vasárnap 15:00 NAGYMÁGOCS SE CSENGELE KSE
9. 2018.10.13. szombat 15:00 TÖMÖRKÉNY KSE BAKS KSE
9. 2018.10.13. szombat 15:00 ST.MIHÁLY FC KSE BALÁSTYA
9. 2018.10.13. szombat 15:00 ÜLLÉSI ISE APÁTFALVA SC
9. 2018.10.13. szombat 15:00 DESZK SC NAGYMÁGOCS SE
9. 2018.10.13. szombat 15:00 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC
9. 2018.10.14. vasárnap 15:00 CSENGELE KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE
9. 2018.10.14. vasárnap 15:00 MÓRAHALOM VSE SZEGEDI VSE II
9. 2018.10.14. vasárnap 15:00 CSANYTELEK SC MÓRAVÁROSI KINIZSI
10. 2018.10.20. szombat 14:30 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAHALOM VSE
10. 2018.10.20. szombat 14:30 BAKS KSE ÜLLÉSI ISE
10. 2018.10.20. szombat 14:30 APÁTFALVA SC KSE BALÁSTYA
10. 2018.10.20. szombat 14:30 MINDSZENTI SPORT CLUB SE DESZK SC
10. 2018.10.21. vasárnap 14:30 SZEGEDI VSE II TÖMÖRKÉNY KSE
10. 2018.10.21. vasárnap 14:30 NAGYMÁGOCS SE KISZOMBOR KSK
10. 2018.10.21. vasárnap 14:30 FÖLDEÁK TC CSANYTELEK SC
10. 2018.10.21. vasárnap 14:30 CSENGELE KSE ST.MIHÁLY FC
11. 2018.10.27. szombat 13:30 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE
11. 2018.10.27. szombat 13:30 DESZK SC CSENGELE KSE
11. 2018.10.27. szombat 13:30 KSE BALÁSTYA BAKS KSE
11. 2018.10.27. szombat 13:30 ÜLLÉSI ISE SZEGEDI VSE II
11. 2018.10.27. szombat 13:30 ST.MIHÁLY FC APÁTFALVA SC
11. 2018.10.27. szombat 13:30 CSANYTELEK SC NAGYMÁGOCS SE
11. 2018.10.28. vasárnap 13:30 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI
11. 2018.10.28. vasárnap 13:30 MÓRAHALOM VSE FÖLDEÁK TC
12. 2018.11.03. szombat 13:30 DESZK SC ST.MIHÁLY FC
12. 2018.11.03. szombat 13:30 MINDSZENTI SPORT CLUB SE CSANYTELEK SC
12. 2018.11.03. szombat 13:30 MÓRAVÁROSI KINIZSI ÜLLÉSI ISE
12. 2018.11.03. szombat 13:30 BAKS KSE APÁTFALVA SC
12. 2018.11.04. vasárnap 13:30 CSENGELE KSE KISZOMBOR KSK
12. 2018.11.04. vasárnap 13:30 NAGYMÁGOCS SE MÓRAHALOM VSE
12. 2018.11.04. vasárnap 13:30 FÖLDEÁK TC TÖMÖRKÉNY KSE
12. 2018.11.04. vasárnap 13:30 KSE BALÁSTYA SZEGEDI VSE II
13. 2018.11.10. szombat 13:30 KISZOMBOR KSK DESZK SC
13. 2018.11.10. szombat 13:30 KSE BALÁSTYA MÓRAVÁROSI KINIZSI
13. 2018.11.10. szombat 13:30 TÖMÖRKÉNY KSE NAGYMÁGOCS SE
13. 2018.11.10. szombat 18:00 APÁTFALVA SC SZEGEDI VSE II
13. 2018.11.10. szombat 18:00 ST.MIHÁLY FC BAKS KSE
13. 2018.11.11. vasárnap 13:30 ÜLLÉSI ISE FÖLDEÁK TC
13. 2018.11.11. vasárnap 13:30 MÓRAHALOM VSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE
14. 2018.11.17. szombat 13:00 MÓRAVÁROSI KINIZSI APÁTFALVA SC
14. 2018.11.17. szombat 13:00 MINDSZENTI SPORT CLUB SE TÖMÖRKÉNY KSE
14. 2018.11.17. szombat 13:00 DESZK SC CSANYTELEK SC
14. 2018.11.18. vasárnap 13:00 CSENGELE KSE MÓRAHALOM VSE
14. 2018.11.18. vasárnap 13:00 SZEGEDI VSE II BAKS KSE
14. 2018.11.18. vasárnap 13:00 FÖLDEÁK TC KSE BALÁSTYA
14. 2018.11.18. vasárnap 13:00 NAGYMÁGOCS SE ÜLLÉSI ISE
15. 2018.11.24. szombat 13:00 ST.MIHÁLY FC SZEGEDI VSE II
15. 2018.11.24. szombat 13:00 ÜLLÉSI ISE MINDSZENTI SPORT CLUB SE
15. 2018.11.24. szombat 13:00 APÁTFALVA SC FÖLDEÁK TC
15. 2018.11.24. szombat 13:00 KSE BALÁSTYA NAGYMÁGOCS SE
15. 2018.11.24. szombat 13:00 BAKS KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI
15. 2018.11.25. vasárnap 13:00 MÓRAHALOM VSE DESZK SC
15. 2018.11.25. vasárnap 13:00 TÖMÖRKÉNY KSE CSENGELE KSE
15. 2018.11.25. vasárnap 13:00 CSANYTELEK SC KISZOMBOR KSK
4. 2018.12.01. szombat 13:00 TÖMÖRKÉNY KSE MÓRAHALOM VSE
13. 2018.12.01. szombat 13:00 CSANYTELEK SC CSENGELE KSE
14. 2018.12.01. szombat 19:00 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC
16. 2019.03.02. szombat 14:30 TÖMÖRKÉNY KSE DESZK SC
16. 2019.03.02. szombat 14:30 ST.MIHÁLY FC CSANYTELEK SC
16. 2019.03.02. szombat 14:30 BAKS KSE FÖLDEÁK TC
16. 2019.03.02. szombat 14:30 APÁTFALVA SC NAGYMÁGOCS SE
16. 2019.03.02. szombat 14:30 ÜLLÉSI ISE CSENGELE KSE
16. 2019.03.02. szombat 14:30 KSE BALÁSTYA MINDSZENTI SPORT CLUB SE
16. 2019.03.03. vasárnap 10:30 SZEGEDI VSE II MÓRAVÁROSI KINIZSI
16. 2019.03.03. vasárnap 14:30 MÓRAHALOM VSE KISZOMBOR KSK
17. 2019.03.09. szombat 14:30 DESZK SC ÜLLÉSI ISE
17. 2019.03.09. szombat 14:30 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE
17. 2019.03.09. szombat 14:30 MÓRAVÁROSI KINIZSI ST.MIHÁLY FC
17. 2019.03.09. szombat 14:30 MINDSZENTI SPORT CLUB SE APÁTFALVA SC
17. 2019.03.10. vasárnap 14:30 CSANYTELEK SC MÓRAHALOM VSE
17. 2019.03.10. vasárnap 14:30 CSENGELE KSE KSE BALÁSTYA
17. 2019.03.10. vasárnap 14:30 FÖLDEÁK TC SZEGEDI VSE II
17. 2019.03.10. vasárnap 14:30 NAGYMÁGOCS SE BAKS KSE
18. 2019.03.16. szombat 15:00 MÓRAVÁROSI KINIZSI FÖLDEÁK TC n.a.
18. 2019.03.16. szombat 15:00 BAKS KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE n.a.
18. 2019.03.16. szombat 15:00 DESZK SC KSE BALÁSTYA n.a.
18. 2019.03.16. szombat 15:00 APÁTFALVA SC CSENGELE KSE n.a.
18. 2019.03.16. szombat 15:00 ÜLLÉSI ISE KISZOMBOR KSK n.a.
18. 2019.03.16. szombat 15:00 TÖMÖRKÉNY KSE CSANYTELEK SC n.a.
18. 2019.03.17. vasárnap 11:00 SZEGEDI VSE II NAGYMÁGOCS SE n.a.
18. 2019.03.17. vasárnap 15:00 MÓRAHALOM VSE ST.MIHÁLY FC n.a.
19. 2019.03.23. szombat 15:00 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA n.a.
19. 2019.03.23. szombat 15:00 DESZK SC APÁTFALVA SC n.a.
19. 2019.03.23. szombat 15:00 MINDSZENTI SPORT CLUB SE SZEGEDI VSE II n.a.
19. 2019.03.23. szombat 15:00 ST.MIHÁLY FC FÖLDEÁK TC n.a.
19. 2019.03.24. vasárnap 10:00 CSENGELE KSE BAKS KSE n.a.
19. 2019.03.24. vasárnap 15:00 MÓRAHALOM VSE TÖMÖRKÉNY KSE n.a.
19. 2019.03.24. vasárnap 15:00 CSANYTELEK SC ÜLLÉSI ISE n.a.
19. 2019.03.24. vasárnap 15:00 NAGYMÁGOCS SE MÓRAVÁROSI KINIZSI n.a.
20. 2019.03.30. szombat 15:00 TÖMÖRKÉNY KSE ST.MIHÁLY FC n.a.
20. 2019.03.30. szombat 15:00 ÜLLÉSI ISE MÓRAHALOM VSE n.a.
20. 2019.03.30. szombat 15:00 APÁTFALVA SC KISZOMBOR KSK n.a.
20. 2019.03.30. szombat 15:00 BAKS KSE DESZK SC n.a.
20. 2019.03.30. szombat 15:00 KSE BALÁSTYA CSANYTELEK SC n.a.
20. 2019.03.31. vasárnap 11:30 SZEGEDI VSE II CSENGELE KSE n.a.
20. 2019.03.31. vasárnap 15:00 FÖLDEÁK TC NAGYMÁGOCS SE n.a.
21. 2019.04.06. szombat 16:30 KISZOMBOR KSK BAKS KSE n.a.
21. 2019.04.06. szombat 16:30 TÖMÖRKÉNY KSE ÜLLÉSI ISE n.a.
21. 2019.04.06. szombat 16:30 CSANYTELEK SC APÁTFALVA SC n.a.
21. 2019.04.06. szombat 16:30 ST.MIHÁLY FC NAGYMÁGOCS SE n.a.
21. 2019.04.06. szombat 16:30 MINDSZENTI SPORT CLUB SE FÖLDEÁK TC n.a.
21. 2019.04.07. vasárnap 16:00 SZEGEDI VSE II DESZK SC n.a.
21. 2019.04.07. vasárnap 16:30 MÓRAHALOM VSE KSE BALÁSTYA n.a.
21. 2019.04.07. vasárnap 16:30 CSENGELE KSE MÓRAVÁROSI KINIZSI n.a.
22. 2019.04.13. szombat 12:00 SZEGEDI VSE II KISZOMBOR KSK n.a.
22. 2019.04.13. szombat 16:30 ÜLLÉSI ISE ST.MIHÁLY FC n.a.
22. 2019.04.13. szombat 16:30 APÁTFALVA SC MÓRAHALOM VSE n.a.
22. 2019.04.13. szombat 16:30 KSE BALÁSTYA TÖMÖRKÉNY KSE n.a.
22. 2019.04.13. szombat 16:30 BAKS KSE CSANYTELEK SC n.a.
22. 2019.04.13. szombat 16:30 MÓRAVÁROSI KINIZSI DESZK SC n.a.
22. 2019.04.14. vasárnap 16:30 NAGYMÁGOCS SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE n.a.
22. 2019.04.14. vasárnap 16:30 FÖLDEÁK TC CSENGELE KSE n.a.
23. 2019.04.20. szombat 17:00 DESZK SC FÖLDEÁK TC n.a.
23. 2019.04.20. szombat 17:00 ÜLLÉSI ISE KSE BALÁSTYA n.a.
23. 2019.04.20. szombat 17:00 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI n.a.
23. 2019.04.20. szombat 17:00 CSENGELE KSE NAGYMÁGOCS SE n.a.
23. 2019.04.20. szombat 17:00 ST.MIHÁLY FC MINDSZENTI SPORT CLUB SE n.a.
23. 2019.04.21. vasárnap 17:00 TÖMÖRKÉNY KSE APÁTFALVA SC n.a.
23. 2019.04.21. vasárnap 17:00 MÓRAHALOM VSE BAKS KSE n.a.
23. 2019.04.21. vasárnap 17:00 CSANYTELEK SC SZEGEDI VSE II n.a.
24. 2019.04.27. szombat 12:30 SZEGEDI VSE II MÓRAHALOM VSE n.a.
24. 2019.04.27. szombat 17:00 KSE BALÁSTYA ST.MIHÁLY FC n.a.
24. 2019.04.27. szombat 17:00 BAKS KSE TÖMÖRKÉNY KSE n.a.
24. 2019.04.27. szombat 17:00 APÁTFALVA SC ÜLLÉSI ISE n.a.
24. 2019.04.27. szombat 17:00 MINDSZENTI SPORT CLUB SE CSENGELE KSE n.a.
24. 2019.04.27. szombat 17:00 MÓRAVÁROSI KINIZSI CSANYTELEK SC n.a.
24. 2019.04.28. vasárnap 17:00 NAGYMÁGOCS SE DESZK SC n.a.
24. 2019.04.28. vasárnap 17:00 FÖLDEÁK TC KISZOMBOR KSK n.a.
20. 2019.05.01. szerda 17:00 MÓRAVÁROSI KINIZSI MINDSZENTI SPORT CLUB SE n.a.
25. 2019.05.04. szombat 17:00 KSE BALÁSTYA APÁTFALVA SC n.a.
25. 2019.05.04. szombat 17:00 ÜLLÉSI ISE BAKS KSE n.a.
25. 2019.05.04. szombat 17:00 TÖMÖRKÉNY KSE SZEGEDI VSE II n.a.
25. 2019.05.04. szombat 17:00 DESZK SC MINDSZENTI SPORT CLUB SE n.a.
25. 2019.05.04. szombat 17:00 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE n.a.
25. 2019.05.04. szombat 17:00 ST.MIHÁLY FC CSENGELE KSE n.a.
25. 2019.05.05. vasárnap 17:00 MÓRAHALOM VSE MÓRAVÁROSI KINIZSI n.a.
25. 2019.05.05. vasárnap 17:00 CSANYTELEK SC FÖLDEÁK TC n.a.
26. 2019.05.11. szombat 17:00 APÁTFALVA SC ST.MIHÁLY FC n.a.
26. 2019.05.11. szombat 17:00 MÓRAVÁROSI KINIZSI TÖMÖRKÉNY KSE n.a.
26. 2019.05.11. szombat 17:00 BAKS KSE KSE BALÁSTYA n.a.
26. 2019.05.11. szombat 17:00 MINDSZENTI SPORT CLUB SE KISZOMBOR KSK n.a.
26. 2019.05.12. vasárnap 13:00 SZEGEDI VSE II ÜLLÉSI ISE n.a.
26. 2019.05.12. vasárnap 17:00 FÖLDEÁK TC MÓRAHALOM VSE n.a.
26. 2019.05.12. vasárnap 17:00 NAGYMÁGOCS SE CSANYTELEK SC n.a.
26. 2019.05.12. vasárnap 17:00 CSENGELE KSE DESZK SC n.a.
27. 2019.05.18. szombat 17:00 APÁTFALVA SC BAKS KSE n.a.
27. 2019.05.18. szombat 17:00 ÜLLÉSI ISE MÓRAVÁROSI KINIZSI n.a.
27. 2019.05.18. szombat 17:00 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE n.a.
27. 2019.05.18. szombat 17:00 TÖMÖRKÉNY KSE FÖLDEÁK TC n.a.
27. 2019.05.18. szombat 17:00 ST.MIHÁLY FC DESZK SC n.a.
27. 2019.05.19. vasárnap 17:00 MÓRAHALOM VSE NAGYMÁGOCS SE n.a.
27. 2019.05.19. vasárnap 17:00 SZEGEDI VSE II KSE BALÁSTYA n.a.
27. 2019.05.19. vasárnap 17:00 CSANYTELEK SC MINDSZENTI SPORT CLUB SE n.a.
28. 2019.05.25. szombat 14:00 SZEGEDI VSE II APÁTFALVA SC n.a.
28. 2019.05.25. szombat 17:00 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MÓRAHALOM VSE n.a.
28. 2019.05.25. szombat 17:00 BAKS KSE ST.MIHÁLY FC n.a.
28. 2019.05.25. szombat 17:00 MÓRAVÁROSI KINIZSI KSE BALÁSTYA n.a.
28. 2019.05.25. szombat 17:00 DESZK SC KISZOMBOR KSK n.a.
28. 2019.05.26. vasárnap 17:00 NAGYMÁGOCS SE TÖMÖRKÉNY KSE n.a.
28. 2019.05.26. vasárnap 17:00 CSENGELE KSE CSANYTELEK SC n.a.
28. 2019.05.26. vasárnap 17:00 FÖLDEÁK TC ÜLLÉSI ISE n.a.
29. 2019.06.01. szombat 17:00 BAKS KSE SZEGEDI VSE II n.a.
29. 2019.06.01. szombat 17:00 APÁTFALVA SC MÓRAVÁROSI KINIZSI n.a.
29. 2019.06.01. szombat 17:00 KSE BALÁSTYA FÖLDEÁK TC n.a.
29. 2019.06.01. szombat 17:00 ÜLLÉSI ISE NAGYMÁGOCS SE n.a.
29. 2019.06.01. szombat 17:00 TÖMÖRKÉNY KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE n.a.
29. 2019.06.01. szombat 17:00 ST.MIHÁLY FC KISZOMBOR KSK n.a.
29. 2019.06.02. vasárnap 17:00 MÓRAHALOM VSE CSENGELE KSE n.a.
29. 2019.06.02. vasárnap 17:00 CSANYTELEK SC DESZK SC n.a.
30. 2019.06.08. szombat 17:00 NAGYMÁGOCS SE KSE BALÁSTYA n.a.
30. 2019.06.08. szombat 17:00 FÖLDEÁK TC APÁTFALVA SC n.a.
30. 2019.06.08. szombat 17:00 MÓRAVÁROSI KINIZSI BAKS KSE n.a.
30. 2019.06.08. szombat 17:00 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC n.a.
30. 2019.06.08. szombat 17:00 MINDSZENTI SPORT CLUB SE ÜLLÉSI ISE n.a.
30. 2019.06.08. szombat 17:00 CSENGELE KSE TÖMÖRKÉNY KSE n.a.
30. 2019.06.08. szombat 17:00 DESZK SC MÓRAHALOM VSE n.a.
30. 2019.06.08. szombat 17:00 SZEGEDI VSE II ST.MIHÁLY FC n.a.

Szavazás: Férfi FUtsal:Melyik ?

Eredmények

24 óránként csak egy szavazat engedélyezett azonos IP címről!

A szavazás vége: 2019.03.24.

Elérhetőségeink, Kapcsolat

Telefon:

30/967­-6020 (mob)

st [dot] mihaly [dot] fc [at] gmail [dot] com
szentmihaly [dot] kft [at] gmail [dot] com

Levelezési cím:

6723 Szeged, Zöldfa u. 16.